Rihanna повторно се врати во кампањата Neon Nights Xtra на Savage x Fenty за колекцијата Мај-пролет/лето 2020, со сонувачка фотосесија. Овој пат 32-годишната музичарка и дизајнерка беше модел на новата колекција курирана од самата ѕвезда, ексклузивно дизајнирана од Адам Селман за Savage x Fenty. Целата колекција која зрачи со сексапил доаѓа во различни големини. Неонските парчиња се посебни поради свежината која ја даваат на колекцијата. Па погледнете