Пејачот и актер Lenny Kravitz е совршен за новата кампања на модниот бренд Saint Laurent за сезоната Есен ’20. Тој всушност е модна икона кој дури и во секојдневниот живот е обвиткан со парчиња на луксузни модни брендови. За оваа пригода фотограф кој стои позади одличните фотографии е David Sims. Педесетишест годишниот музичар остава впечаток во свилените кошули, и целосно во облеката која ја претставува во кампања.