Луксузниот бренд, Jimmy Choo, ја истакнава својата шарена понуда со нова кампања, првата капсулна колекција за на плажа за сезоната лето 2021. Прифаќајќи го опуштениот дух на летото, прикажани се обувки и додатоци, новиот разигран монограм. Од платно до кожа, од сандали до еспадрили Jimmy Choo не подготвува да зачекориме смело и со стил во летото.